Rejestracja do EduInkubatora 2013 trwa do 16 października (środa).


> Zapisz się na konferencję i warsztaty już teraz <

 

Liczba miejsc ograniczona!

 
 

Jak zgłosić swój udział w EduInkubatorze?

To tylko cztery proste kroki.

 

Krok 1:

Zapoznaj się z programem imprezy. Zadecyduj, czy chcesz wziąć udział w konferencji, czy w warsztatach i które sesje tematyczne Cię interesują (zwróć uwagę na godziny poszczególnych zajęć). Na konferencję i warsztaty obowiązuje rejestracja.

Wstęp do strefy wystawowej jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich chętnych bez konieczności wcześniejszej rejestracji.

Krok 2:

Wybierz odpowiedni pakiet: konferencyjny (cena: 0zł brutto) lub warsztatowy (cena: 150 zł brutto).

 

Wstęp do strefy wystawowej jest bezpłatny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki pozyskaniu dodatkowych środków na realizację wydarzenia edukacyjnego EduInkubator 2013, możemy zapewnić bezpłatny udział w konferencji. Tym samym osoby, które dokonają rejestracji, nie muszą wnosić opłaty konferencyjnej.

Krok 3:

Wypełnij i wyślij formularz rejestracyjny, wypełniając WSZYSTKIE obowiązkowe pola oraz akceptując zasady udziału w EduInkubatorze. Na podany w zgłoszeniu adres e-mail zostanie przesłane potwierdzenie rejestracji.

Krok 4:

W ciągu 14 dni od daty przesłania zgłoszenia dokonaj wpłaty za udział w EduInkubatorze. Informacje niezbędne do dokonania wpłaty znajdą się w wiadomości potwierdzającej rejestrację, a także w dokumencie, opisującym zasady udziału. Gdy zaksięgujemy wpłatę na koncie, wyślemy odpowiednią informację na adres e-mail podany w zgłoszeniu.

 

Masz dodatkowe pytania? Zapraszamy do kontaktu.

W tym dziale:
Konferencja

Prezentacja najnowszych trendów w edu- kacji przyrodniczej (prelegenci z Polski i zagranicy). Europejskie przykłady sku- tecznego włączania nowych technologii w system edukacji formalnej. Spojrzenie w cyfrową przyszłość edukacji – potrzeby uczniów XXI w. a możliwości polskiej szkoły.

Warsztaty

Prowadzone w formule „Sprawdź to sam – oswój technologie”, dające możliwość nabrania swobody w posługiwaniu się nowymi technologiami w różnych formach pracy z uczniem. Tematyka warsztatów oparta o zagadnienia zawarte w pod- stawie programowej. Dostęp do gotowych materiałów edukacyjnych.

Strefa wystawowa

Prezentacje firm, oferujących innowa- cyjne narzędzia edukacyjne: rozwiązania mobilne (tablety, smartfony), tablice interaktywne, aplikacje dedykowane edu- kacji. Możliwość bezpośredniego kontaktu z ekspertami i zasięgnięcia porady.